© Visvaldas Morkevičius

Synth porn

Projekto mentorė Ju Row Farr (The Blast Theory, Anglija)

Idėjos autorė / kompozitorė Agnė Matulevičiūtė

Idėjos autorė / Režisierė Saulė Bliuvaitė

MUZIKOS ATLIKĖJAI: AGNĖ MATULEVIČIŪTĖ, EDVINAS KOPCEVAS

Video menininkas / TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA Kornelijus Jaroševičius

Scenografė ir kostiumų dailininkė Dovilė Gecaitė

Šviesų dailininkas Vytautas Plukas

Programuotojas Martynas Kudarauskas

Internetinio puslapio dizainerė Karolina Pečiukonytė

Prodiuserė Dominyka Berulytė

Aktoriai: Greta Grinevičiūtė, Valerija Gneuševa, Andrius Katinas, Edvinas Kopcevas, Agnė Matulevičiūtė, Elžbieta Latėnaitė

Pasirodymo datos: spalio 9 -11 d.

Pasirodymo vieta: Internetiniame portale www.synthporn.tv

 

N-18

NUOTRAUKOJE: SAULĖ BLIUVAITĖ IR AGNĖ MATULEVIČIŪTĖ

 

 

KŪRYBINĖS GRUPĖS AUDIODIENORAŠTIS

Rekomenduojama žiūrovui nuo 18 metų.

RENGINYS NEMOKAMAS

Transliacijos pradžia: spalio 9 d. 00:01
Transliacijos pabaiga: spalio 11 d. 23:59

 

Tris dienas, 24 valandas per parą, bus galima stebėti tiesioginę „Synth porn“ transliaciją, o kiekvienos dienos 19:00- 20:00 kūrėjai surengs skirtingus performansus, skirtus festivalio „Sirenos“ žiūrovams.

 

Performansų laikai:
Spalio 9 d. 19:00 – 20:00
Spalio 10 d. 19:00 – 20:00
Spalio 11 d. 19:00 – 20:00

 

72 valandas bute gyvens žmonės, kurie parduos savo privatumą prieš juos gyvai stebinčias kameras. Vis dėlto, tarp kasdienių buitinių ritualų, gyventojai skirtingais būdais atskleis ir akimi nematomą savo vidinį pasaulį. Agnės Matulevičiūtės specialiai šiam įvykiui sukurta muzika kiekvieną transliacijos vakarą, performanso laiku skambės gyvai ir vis kitaip, dekonstruodama žiūrovo žvilgsnį į atpažįstamą žmogaus kasdienybę.

 

Muzikinis video performansas „Synth porn“ – intelektualinis dialogas su visuomene, atkreipiantis dėmesį į menininko dispoziciją, siekiantis aktualizuoti naujas šiuolaikinio teatro raiškos priemones ir santykį tarp realybės bei virtualybės.

 

Kompozitorė Agnė Matulevičiūtė kartu su kino režisiere Saule Bliuvaite ir visa kūrybine komanda tyrinėja performatyvų imersinio teatro lauką, besiskleidžiantį teatrinėmis, muzikinėmis ir kino raiškos priemonėmis. „Synth porn“ kuria vojeristinio pobūdžio patirtį žiūrovui siekiant atkreipti dėmesį į visuotinus tabu, slaptai sulaužomus už uždarų kambario durų. Menininkai „pardavinėjantys“ savo privatumą nėra vieninteliai performanso veikėjai – žiūrovai taip pat jais tampa, reflektuodami save kaip stebėtoją.

 

Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“ programą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.

 

Bilietai