Kovidinės eros scenarijai Lietuvos kultūros tarptautiškumui

 

DISKUSIJA

Spalio 4 d.
16:oo  val.

Menų spaustuvės kavinėje (Šiltadaržio g. 6, Vilnius)

Lietuvos menininkų ir organizacijų aktyvus dalyvavimas globaliame kultūros tinkle, tvarios kultūros profesionalų ir organizacijų partnerystės, tarptautiniai projektai ir pripažinimai, spektaklių afišos įvairiausiomis pasaulio kalbomis – visa tai praranda realumą COVID-19 pakeistame pasaulyje. Mažėja prielaidų tarptautiniam bendradarbiavimui, o ne kliūčių jį vystyti, didėja socialiniai atstumai, o ne tarptautinis žinomumas.

 

Ar pokovidinėje eroje Lietuvai viską reikės pradėti nuo pradžių? Kaip išlaikyti iki šiol sukurtas galimybes? Kaip vystyti kultūros tarptautiškumą kovidiniame pasaulyje, kad naująją erą pasitiktumėme konkurencingi, stiprūs ir vis dar nemetę savo profesijos? Ką galime daryti su užsienio partneriais uždarytų sienų pasaulyje, ko negalime (ir – kodėl?). Svarbiausias klausimas, kurį šiandien labai svarbu atsakyti: kodėl tarptautiškumas apskritai yra svarbus kultūrai?

 

Dalyviai:

Gintarė Masteikaitė (Lietuvos šokio informacijos centro vadovė)

Kristina Savickienė („Sirenų“ meno vadovė)

Kristina Agintaitė (Lietuvos kultūros instituto projektų vadovė)

Marius Ivaškevičius (dramaturgas)

Moderatorė teatrologė Vlada Kalpokaitė.

 

COVID19
Renginio metu privaloma dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones bei laikytis kitų nurodymų, kurie tuo metu bus patvirtinti valstybės lygiu.

Bilietai