Sirenos x Solo Ansamblis | Atidarymo koncertas

LAIKAS: Rugsėjo 23 d. 22:00

VIETA: 1986_gallery_

„Sirenų“ klubas vėl tampa vieta skirtingoms meno sritims, tarpdisciplininiams konceptualiems eksperimentams, tyrinėjantiems kūną būtent per audialinę bei vizualinę juslę ir vienaip ar kitaip peržengiantiems teatro ribas.
O kaip gi be atidarymo šėlionių, į kurias šiemet pakviesime jus populiariausioje Vilniaus vakarėlių vietoje – gallery 1986.
Koncertas sproginės ir į muzikines miglas nardins kartu su Solo Ansambliu. Ilgai ir nuosekliai nerdami į muzikinius vandenis, keturi patyrę aktoriai sąmoningai atsisakė perdėto artistiškumo scenoje. Sutelkę visą dėmesį į gyvą atlikimą, sceninę patirtį jie išnaudoja gyvo potyrio sintezei. Savo stilių „Solo Ansamblis“ apibūdina kaip elektronika / eksperimentinis post-punk‘as / „liūdni šokiai“. Paskutinis epitetas – visų mėgstamiausias, nes iki šiol Lietuvoje atitikmenų neturintis grupės braižas verčia sukti galvas. Tamsūs, bet šilti, emocingos elektronikos sukonstruoti muzikiniai takeliai netikėtai laviruoja tarp jausmingumo ir logikos, taip pasiekdami keistą hipnozės būseną…

Durys: 22:00
Koncerto pradžia: 23:00

Line-up:
Solo Ansamblis
Local girls
MellowED ir sharukas

Bilietai