Kvietimas menininkams ir organizacijoms pristatyti kūrybą užsienio svečiams

2023-03-21

LIETUVOS SCENOS MENŲ PLATFORMA
2023 m. gegužės 2–5 d.
Vilnius

Gegužės 2–5 dienomis Vilniuje vyks pirmoji Lietuvos scenos menų platforma, kurioje bus pristatyti teatro, šokio ir tarpdisciplininio meno darbai, kūrėjai bei šiose srityse veikiančios profesionaliojo scenos meno organizacijos.

Platformos tikslas – koncentruotai supažindinti iš užsienio atvyksiančius scenos menų profesionalus su tuo, kas šiandien kuriama Lietuvos scenose. Programoje greta pilno formato spektaklių numatyti ir kiti renginiai, kuriais bus siekiama pristatyti kuo platesnę Lietuvos scenos menų panoramą: spektaklių ištraukų rodymai gyvai, organizacijų, projektų ar kūrėjų prisistatymai (angl. pitching), tinklaveika.

Lietuvos šokio informacijos centras ir Teatro informacijos centras kviečia scenos menų kūrėjus ir / ar organizacijas, norinčias dalyvauti prisistatymuose ir tinklaveikoje, pildyti šią anketą (nuoroda pateikta žemiau). Jeigu pageidaujančių dalyvauti bus daugiau nei yra galimybių (pozicijų) prisistatyti platformos metu, bus vykdoma atranka.

Pirmoji Lietuvos scenos menų platforma rengiama ruošiantis Lietuvos kultūros sezonui Prancūzijoje 2024 m., tad vienas pagrindinių jos tikslų – supažindinti Prancūzijos ir Lietuvos organizacijas, kūrėjus, prodiuserius, ieškant produktyvaus bendradarbiavimo sezono kontekste galimybių. Tačiau platformai vykstant festivalio Naujasis Baltijos šokis metu ir rengėjams bendradarbiaujant su Lietuvos kultūros atašė skirtingose šalyse bei skleidžiant informaciją savo kanalais, numatoma, kad renginyje dalyvaus ir scenos meno profesionalai iš kitų valstybių.

Platformos rengėjai – Lietuvos šokio informacijos centras, Teatro informacijos centras ir  „Operomanija“. Partneriai – Lietuvos kultūros institutas ir Lietuvos nacionalinis dramos teatras.

Dalyvio anketa
Dalyvių anketos priimamos iki 2023 m. balandžio 5 d. 23:59 val.

Bilietai