JAUNŲJŲ TALENTŲ ATRANKA Į SPEKTAKLĮ

2019-08-27

Registracija baigta. Visos atrankos vietos užpildytos.

© Phile Deprez

#perduokjaunam #registruokis #NaktisSekaDieną

Kiekvienas 8–14 metų moksleivis gali vaidinti didžiojoje scenoje ir tapti vieno svarbiausių metų teatro įvykio dalimi.

// KVIETIMAS // Lietuvos moksleiviai yra kviečiami prisijungti prie pasaulinio garso britų teatro trupės „Forced Entertainment“ ir jos režisieriaus Timo Etchellso, specialiai jaunimui parašytoje pjesėje „Naktis seka dieną”, kurios premjera Vilniuje vyks spalio 4, 5 d. Vilniuje, tarptautiniame teatro festivalyje „Sirenos”.

Visi 8–14 metų moksleiviai (padedant tėvams ir draugams) kviečiami registruotis į atvirą pjesės teksto skaitymo repeticiją, po kurios 17-lika jaunų žmonių bus pakviesti sukurti vaidmenį spektaklyje. Tai unikali galimybė patekti į aktorinio meistriškumo pamoką su Didžiosios Britanijos teatro žvaigždėmis, moksleiviams patirti tikrą teatro magiją.

// APIE PJESĘ // Pjesė „Naktis seka dieną“ – tai komiškas ir kandus tekstas, skaitomas 8–14 metų moksleivių. Šis kūrinys kviečia mus kritiškai ir žaismingai pažvelgti į tai, kaip mes pateikiame savo pasaulį aplinkiniams.

Minties aštrumas ir humoras, atsiskleidžiantis tekste, leidžia jauniems žmonėms scenoje parodyti, kaip mus suvaržo ir suformuoja žodžiai, kuriuos girdime. Britų trupė „Forced Entertainment“ kurs surepetuotą pjesės skaitymą kartu su Vilniaus tarptautiniu teatro festivaliu „Sirenos“.

// APIE TRUPĘ // „Forced Entertainment“ – viena garsiausių pasaulyje šiuolaikino teatro trupių, kuri veikia nuo 1984-ųjų, apkeliavusi daugybę scenų ir festivalių visame pasaulyje. Tai pirmoji trupės viešnagė Lietuvoje.

// PIRMYN:
– jei Tau 8–14 metų, jei šeimoje yra 8–14 metų jaunuolis arba tokį pažįsti
– jei nori prisijungti prie išskirtinio teatro įvykio Lietuvoje, pasaulinio garso teatro trupės

Papasakoki ir pasidalinki, padėki registruotis į atvirą repeticiją-atranką jau šiandien!

Atrankoje dalyvauti kviečiami tik iš anksto užsiregistravusieji/užregistruotieji ir gavusieji registraciją patvirtinantį el. laišką. Registracija vyksta iki rugsėjo 5 dienos

Moksleivių atvira repeticija (atranka) vyks:

Rugsėjo 7 d. (nuo 10:00 iki 16:00)

Rugsėjo 8 d. (nuo 10:00 iki 14:00)

Menų spaustuvėje, Vilniuje (Šiltadaržio g. 6)

Repeticijos vyks:

Rugsėjo 23-27 d. (nuo 16:00 iki 19:00)

Rugsėjo 29-spalio 3d. (repeticijų laikas derinamas)

Pjesės „Naktis seka dieną” lietuviškoji premjera vyks Vilniaus tarptautiniame teatro festivalyje „Sirenos” spalio 4–5 d. Daugiau informacijos apie spektaklį rasite čia

Bilietai