Analizuojant žvėrį

Performatyvus įvykis

IDĖJOS AUTORIAI: Paulius Markevičius ir Barbora Šulniūtė
ŠVIESŲ DAILININKAS: Vaclovas Grinius
KOMPOZITORIUS: Gallinago Gallinago 
DALYVAUJA: Povilas Adomaitis, Rimvydas Ambrazevičius, Saulius Baltrūnas, Simonas Dovidauskas, Greta Grinevičiūtė, Ieva Kaniušaitė, Indrė Liutkevičiūtė, Marija Petravičiūtė, Sigita Pikturnaitė, Goda Simonaitytė, Mantas Stabačinskas, Julija Šatkauskaitė, Adelė Teresiūtė – Aukštikalnė, Vygandas Vadeiša, Eglė Valadkevičiūtė

 

IDĖJĄ REMIA
Lietuvos kultūros taryba
Kablys + Kultūra
Urbanistinis draustinis

LAIKAS: rugsėjo 24 d. 20:00
VIETA: Kablys + Kultūra, SKATE PARK erdvė (Kauno g. 5)

Panirk į nebūties laiką, pamiršk greitą tempą. Paslaptingas rūkas įtrauks į šiandieninį ritualą, kuriame gali klaidžioti, atrasti, pasitikėti, klausti ir atsakyti. Stebėti arba įsitraukti. Galbūt ten sutiksi žvėrį. O gal žvėris esi tu pats?

Performatyvus įvykis „Analizuojant žvėrį“ – tai tarpinė erdvė tarp spektaklio ir instaliacijos, kai riba tarp stebėtojo ir dalyvio asimiliuojasi ir išnyksta, susiliedama bendrame erdvės laike, tarsi pažeisdama įprastus fizikos dėsnius. Kūrinio proceso metu linijinė laiko tėkmė neegzistuoja. Tai – ritualui būdingas pojūtis, kai susikoncentruojama į tikslą, veiksmą, būseną, o visa kita skrieja ratu, tarsi būnant viesulo centre, kur sklando visiška ramybė. O aplink žemė maišosi su dangumi, objektais, daiktais, augalais, žmonėmis, gyvūnais.

Bilietai