© Guoda Taraškevičiūtė

JAUNI BALSAI

1+1=1

Pagal Anton Čechov pjesę „Ivanovas“

REŽISIERĖ: Ieva Kaniušaitė
SCENOGRAFAS: Marius Nekrošius     
KOSTIUMŲ DAILININKĖ: Nadežda Gultiajeva
ŠVIESOS DAILININKAS: Audrius Jankauskas
KOMPOZITORIUS: Andrius Šiurys
VAIZDO PROJEKCIJŲ AUTORIAI: Kornelijus Jaroševičius, Nidas Kaniušas
VAIDINA: Ieva Kaniušaitė, Matas Pranskevičius

 

PRODIUSERIS: Teatras ,,Meno fortas”
KOPRODIUSERIS: Lietuvos muzikos ir teatro akademija

TRUKMĖ: 60 min.
PREMJERA: 2019 m.

 

KALBA: spektaklis be žodžių
REKOMENDUOJAMAS AMŽIUS: nuo 14 m.

LAIKAS: Rugsėjo 25 d. 16:00
VIETA: Teatras ,,Meno fortas” (Bernardinų g. 8/8)

 

Įėjimas nemokamas. Vietų skaičius ribotas.
Išankstinė registracija į spektaklį baigėsi.

Neužsiregistravusieji patekti galės tik likus laisvų vietų.

Šis spektaklis – tai autentiškas ir individualus jaunos kūrėjos žvilgsnis į A. Čechovo dramą „Ivanovas“. Sutelkusi draugėn kūrybingą ir ambicingą skirtingų sričių menininkų komandą, I. Kaniušaitė sugebėjo ne tik prasmingai pajungti muzikos ir garsų takelį, vaizdų projekcijas bendram spektaklio emociniam vyksmui, bet ir pati jame suvaidinti.

Apie Ivanovą – pasimetusį tarp dviejų mylinčių moterų ir savo paties savigraužos – jauna režisierė kalba nuoširdžiai ir atvirai, nesistengdama publikos apgauti, tiek, kiek leidžia gyvenimiška patirtis, ir tai yra žavu.
Kūrėjai ieško ryšių, siejančių Sarą su Saša, kurie aukoja savo gyvenimus vardan meilės Ivanovui. Vis dėlto realybė visuomet paima viršų ir nugali mūsų įsivaizdavimus. Ar įmanoma rasti kompromisą ir ryšį tarp mūsų svajų ir to, į ką jos įsikūnija? Kaip ir bet kuris protingas ir mąstantis žmogus režisierė į šį klausimą atsakymo neduoda, tačiau kviečia žiūrovus apie tai pagalvoti ir neužmiršti…

Estetiškai vientisame ir švariame režisūriniame debiute maksimaliai išnaudojamos minimalios sceninės raiškos priemonės – tekstas, judesys, vokalas, muzika, vaizdas, minimali scenografija – profesionaliai sujungiamos į žiūrovą įtraukiantį spektaklį.

 

Ieva Kaniušaitė

Ieva Kaniušaitė 2019 m. baigė teatro režisūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (kurso vadovas – režisierius Eimuntas Nekrošius). Dar būdama studentė, sukūrė įsimintinus vaidmenis E. Nekrošiaus spektakliuose „Cinkas“ ir „Inferno-Paradiso“.

„1+1=1“ – puikiai komisijos įvertintas jaunos režisierės diplominis darbas.

Bilietai